Sprawy organizacyjne !

1. Od stycznie wysokość składki za jedno dziecko 100 zł, za drugie 70 zł.

więcej informacji w związku z podniesieniem składki  można przeczytać na stornie " ożarowianka.pl "

2. Badania lekarskie - osoby, które nie posiadają badań lekarskich muszą je wykonać i dostarczyć do trenerów kartę zdrowia zawodnika po wykonaniu badań ( jeżeli ktoś by potrzebował kartę badań z wcześniejszych lat, proszę o kontakt do trenera Michała). Bez badań lekarskich dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w lidze mazowieckiej.

3. Ferie zimowe

W pierwszym tygodniu trenujemy zgodnie z harmonogramem treningowym.

W drugim tygodniu wszyscy trenujemy razem zgodnie z harmonogramem trenera Szymona.

Poniedziałek 18:30 - 20:00 - hala

Wtorek 17:30 - 19:00 - hala

Czwartek 17:30 - 19:00 - boisko

4.Obozy Lato :

Obóz piłkarski - Tawerna pod Byczkiem w Rynie,  Termin: 08.08. - 15.08.20    Koszt: 1300

Kolonie sportowe - Rewal lub Ustka,

wyjazd: 28.06 lub 29.06.20    powrót:  07.07. lub 08.07.20    Koszt : podam w najbliższych dniach.

5. Stroje meczowe zakupi nam klub, które będą dostępne dla dzieci tylko na mecze.

6. Trenerzy bardzo proszą o informację, jeżeli kogoś nie będzie na treningu !!! ( do 2 godzin przed treningiem) oraz na meczu, turnieju lub sparingu ale wcześniej niż dzień przed danym meczem !!!

7. Składki - jeżeli ktoś zalega z płatnością składek i chciałby się dowiedzieć za jakie miesiące, proszę o kontakt do trenera Michała.

8. Dresy - Czapki, kominy i rękawiczki.

Dresy zostały rozdane. Koszt jednego dresu 177 zł. Czapki, kominy oraz rękawiczki - nie zostaną zakupione, pieniądze wrócą do osób, które zbierały składkę i będzie można odebrać resztę sumy. Czapki i kominy - będzie można zakupić indywidualnie w sklepiku na hali "Hatrick".