Informacje do rozgrywek MZPN

1.KARTY CHIPOCHIPOWEWE - WAŻNE!

Licencyjne karty chipowe obowiązkowe od wiosny 2020!

Klubom przypomina się, że indywidualne karty LICENCJA ZAWODNIKA są obowiązkowe dla wszystkich uprawnionych zawodników, uprawiających piłkę nożna od 8 roku życia; ważność: 5 (pięć) lat od daty wydania. Począwszy od rundy wiosennej sezonu 2019/20 karty te będą jedynym, wymaganym dokumentem tożsamości gracza, obowiązującym przy weryfikacji zawodników.

Kluby na terenie Mazowieckiego ZPN są zobowiązane do składania wniosków o wydanie licencji najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek i za pośrednictwem modułu kluby.pzpn.pl przypisać zdjęcia poszczególnym zawodnikom. Zdjęcia na potrzeby kart mają mieć rozmiar 294 x 234 px i na kontrastowym (najlepiej jasnym) tle prezentować twarz zawodnika i ewentualnie część jego ramion.

Trenerzy po dodaniu zdjęć w systemie, proszę o przesłanie listy imiennej zawodników, którzy będą brać udział w rozgrywkach ligowych na adres mailowy KSO - ostateczny termin 23.02.2020.

Zawodnicy nieposiadający indywidualnej karty chipowej nie będą mogli przystąpić do rozgrywek

W razie pytań proszę o kontakt

2. Badania Lekarskie

Lista osób, która ma ważne badania do rozgrywek MZPN na rudne wiosenną.

Maks B., Łukasz M., Filip Sz., Miłosz K., Antoni G.

Adam G do 08.04.20

Bardzo proszę o wykonanie badań oraz dostarczenie badań do końca marca. Bez badań lekarskich nikt nie może brać udział w rozgrywkach MZPN.