Sprawy organizacyjne

10.09.20 (czwartek) – po treningu każdy zawodnik / zawodniczka otrzyma strój meczowy. Stroje będą służyły do rozgrywania meczów w lidze MZPN. Po ostatnim meczu w lidze (listopad) będzie trzeba zwrócić strój do klubu.

Osoby, które nie będą na treningu w czwartek 10.09.20 proszone są o kontakt z trenerem Michał w sprawie przekazania stroju.

Każdy rodzic będzie musiał podpisać dokument potwierdzający odbiór stroju.

- w przypadku zmiany klubu lub rezygnacji gry w Klubie Sportowym Ożarowianka, osoba będzie zobowiązana do zwrotu stroju

- w przypadku drastycznego zniszczenia stroju (koszulka, spodenki), rodzic pokrywa koszty w wysokości 90 zł

Każdy zawodnik/zawodniczka otrzyma strój (koszulka, spodenki, getry)

14.09.20 (poniedziałek) o godzinie 17:15 odbędą się zdjęcia naszego rocznika do kalendarza 2021. W weekend będzie informacja w jakich strojach przychodzimy na trening.

10.09.20 (czwartek) – powołania na mecz w weekend.

Przypominam o rejestracji zawodników / zawodniczek do naszej akademii na portalu łączy nas piłka .