Sprawy organizacyjne

1. Trener Michał oraz Trener Szymon bardzo dziękują za sezon 2019/2020. Za angażowanie, wytrwałość w trudnym dla nas okresie dla dzieci oraz rodziców.

2. Treningi w sierpniu wznawiamy 03.08.20

Treningi będą się odbywały w poniedziałek, wtorek, czwartek

Godz: 17:15 - 18:45

miejsce: KS Ożarowianka ul. Poznańska 123

W trzecim tygodniu sierpnia odbędzie się obóź dochodzeniowy(17.08 -21.08.20), lista osób, która wyraziła chęć uczestnictwa w obozie:

1 Jan Wysocki
2 Oskar Fabiniak
3 Marcel Paca
4 Maks Berkowski
5 Oliwier Konopka
6 Igor Tumiłowski
7 Adam Goździk
8 Oskar Goraj
9 Matczak Łukasz
10 Norbert Klenq

Drodzy rodzice przypominamy, że mamy zgłoszone dwie drużyny do rozgrywe MZPN, które rozpoczynają się 23-24.08.20, bardzo byśmy prosili o podejście do rozgrywek poważnie oraz do treningów. Jeżeli ktoś chce zrezygnować z trenowania prosimy o informację do trenera Michała oraz do Koordynatora klubu Ożarowianki (mamy nadzieję, że nie będzie takiej osoby).

Bardzo proszę o wysłanie wiadomości do trenera Michała w jakim terminie nie będzie dzieci w sierpniu na treninach w celu ustalenia springów.

We wrześniu terminarz treningów może ulec zmienie.

3.  KARTY CHIPOWE - WAŻNE!

Licencyjne karty chipowe obowiązkowe od jesieni 2020!

Klubom przypomina się, że indywidualne karty LICENCJA ZAWODNIKA są obowiązkowe dla wszystkich uprawnionych zawodników, uprawiających piłkę nożna od 8 roku życia; ważność: 5 (pięć) lat od daty wydania. Począwszy od rundy wiosennej sezonu 2019/20 karty te będą jedynym, wymaganym dokumentem tożsamości gracza, obowiązującym przy weryfikacji zawodników.
Kluby na terenie Mazowieckiego ZPN są zobowiązane do składania wniosków o wydanie licencji najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek i za pośrednictwem modułu kluby.pzpn.pl przypisać zdjęcia poszczególnym zawodnikom. Zdjęcia na potrzeby kart mają mieć rozmiar 294 x 234 px i na kontrastowym (najlepiej jasnym) tle prezentować twarz zawodnika i ewentualnie część jego ramion.

Prosimy o wysyłanie na emaila : ignaciuk13@vp.pl  , zrobionego zdjęcia w rozmiarze 294 x 234 w miarę możliwie jak najszybciej.

Zdjęcia były robione, ale musimy je wykonać jeszcze raz i wysłać do trenera.

4.Osoby, które nie wykonały badań lekarskich przed pandemią, bardzo prosimy o wykonainiu ich do pierwszego meczu rozgrywek MZPN.

5. Stroje meczowe będzie udostępniał klub tylko na mecze.

Do Zobaczenia w Sierpniu :)