Rozkład meczy na weekend

Grupa niebieska (trener Mariusz Paszek) spotyka się na mecz z następującymi osobami ( 02.09.17 Sobota)

Dobrogocki Bartosz, Falkenberg Kevin, Hećman Mikołaj, Sipak Weronika, Wysocki Jan, Braszkiewicz Radosław Stelmach Franciszek.

Miejsce spotkania: Mszczonów ul. Szkolna 1

Godzina spotkania 11:00

Zabieramy ze sobą legitymację, ochraniacze, wodę, piłkę, strój żółty.

Grupa żółta (trener Bartek Kwiatkowski) spotyka się na mecz z: ( 02.09.17 Sobota)

Berkowski Maks, Fabiniak Oskar, Goraj Oskar, Adamczyk Tymoteusz, Pietrzak Jan, Tumiłowski Igor, Aftyka Aleksander, Goździk Adam, Rozwadowski Bartosz, Jaworski Bartosz.

Miejsce spotkania: KS Ożarowianka

Godzina: 9 00

Zabieramy ze sobą legitymację ochraniacze, korki, wodę, piłki, strój granatowy.

Grupa Żółta ( trener Michał Ignaciuk) spotyka się na mecz z: (03.09.17 Niedziela)

Berkowski Maks, Fabiniak Oskar, Goraj Oskar, Jaworski Bartosz, Kuryś Miłosz, Łabędzki Jakub, Matczka Łukasz, Pietrzak Jan, Surmacz Błażej, Tumiłowski Igor, Kacperski Maciej

Miejsce zbiórki: KS Ożarowianka

Godzina : 8 00

Jedziemy busem na mecz. W busie jedzie trener z zawodnikami + fotograf (Elwira Pietrzak)

Zabieram ze sobą legitymację wodę piłkę ochraniacze korki, strój żółty.