Informacje !!!

Kalendarz !!!

Osoby, które wyraziły chęć kupna kalendarza, proszone są wpłacanie pieniędzy 20 zł do 29.09.19(niedziela) do trenera Michała po treningach !!!

Lista:  Michał G., Szymon S., Miłosz K. x3 , Błażej S., Antek G., Jan W., Igor T., Krzysztof B., Mikołaj W., Filip Sz., Mikołaj H. x 2, Bartosz B.

Trening motoryczny - proszę kontaktować się z trenerem Markiem.

Trening mentalny - osoby chętne do wzięcia udziału w treningu mentalnym proszę o pozostanie po czwartkowym treningu (19.09.19) pod KSO.

Bardzo proszę o informację jeżeli kogoś NIE BĘDZIE NA TRENINGU !!! - można zgłaszać taką informację do trenera Michała lub trenera Szymona.

Czy chciałby, któryś z rodziców zająć się naszym Fanpage rocznika 2009 ? - Chętne osoby, proszone są o skontaktowanie się z trenerem Michałem. Od poprzedniego tygodnia Fanpage naszego rocznika  jest nieaktywny.

Turniej w Jarocinie ODWOŁANY !!!

Harmonogram treningów oraz koszulek - wszystkie treningi na KSO przy ul. Poznańskiej

poniedziałek 17:30 - 19:00 - koszulki niebieskie

wtorek 17:30 - 19:00 - koszulki czerwone

czwartek 17:30 - 19:00 - stroje żółte

Trener Szymon - sparing

PKS Radość - KS Ożarowianka

data: 22.09.19 (niedziela)

zbiórka: 9:20   mecz:10:00

miejsce: PKS Radość ul.Rusałki 04-886, 04-884 Warszawa

Stroje granatowe (kto nie ma stroju, zabiera niebieską lub granatową koszulkę) dresy, ochraniacze, korki, woda - herbata

Krzysztof B., Radosław B., Mikołaj W., Błażej S., Franciszek S., Michał G., Antek G., Bartosz B., Mikołaj H., Jan W., Weronika S., Dagmara G., Nina, Marceli K.

Jeżeli kogoś nie będzie bardzo proszę o informację do trenera Szymona.

Trener Szymon - Turniej Gwardia Cup

29.09.19 (niedziela) godziny turnieju : 9:00 - 15:00

Udział w turnieju bierze grupa nie grająca w lidze MZPN (w późniejszym terminie lista osób powołanych na turniej). Koszt turnieju na drużynę 250 zł (do podziału). Każdy zawodnik otrzyma medal oraz cała drużyna puchar.

Trener Szymon

05 lub 06.10.19 ( sobota - niedziela) - sparing ( więcej informacji bliżej terminu).

Trener Michał  - mecz MZPN

20.09.19 (piątek) godzina 19:30

zbiórka 18:30 - KS Ożarowianka ul. Poznańska

Powołania po czwartkowym treningu.