Informacja od zarządu.

Informujemy, że w związku z odgórnymi wytycznymi związanymi z epidemią koronawirusa, zawieszamy wszystkie zajęcia, sparingi oraz mecze do końca kwietnia 2020 r.
Przy okazji przerwy w zajęciach, prowadzonych przez KSO pojawiły się zapytania o comiesięczne płatności.
Część z Państwa reguluje zobowiązania normalnie, część niestety nie płaci…
Klub nie generuje zysków i nie prowadzi działalności gospodarczej. Wszystkie pieniądze, które wpływają do nas są wydatkowane na realizację celów statutowych.
Z uwagi na obecną sytuację Zarząd KS Ożarowianka informuje że rozliczenie składki za miesiąc marzec 2020 jest w pełnej wysokości. Biorąc pod uwagę obecną sytuację powodującą przerwę w zajęciach w drugiej połowie marca postanowiliśmy, że w ramach rekompensaty dodatkowym miesiącem wolnym od wpłaty członkowskiej będzie miesiąc sierpień 2020 roku.
W kwietniu 2020 r. KS Ożarowianka obniża SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ DO 40,00 PLN ZA KAŻDEGO ZAWODNIKA I ANALOGICZNIE DO 20,00 PLN ZA DRUGIE DZIECKO TRENUJĄCE.
Jednocześnie KS Ożarowianka informuje, że będzie w obecnej sytuacji prowadził i rozwijał projekt „KS OŻAROWIANKA TRENING NA ODLEGŁOŚĆ 2020 R.”
Sytuacja jest dosyć dynamiczna będziemy ją śledzić i informować Państwa na bieżąco o ewentualnych zmianach.

Zarząd KS OŻAROWIANKA