I kolejka ligi MZPN 05-06.09.20

Lista osób, która musi dostarczyć badania na mecz, bez ważnych badań zawodnik/zawodniczka nie będzie mogła wziać udział w meczu.

Michał G., Norbert K., Bartosz B., Oskar F., Oskar G., Mikołaj W.,

Trener Szymon

KS Raszyn II - KS Ożarowianka

05.09.20 (sobota) godz: 12:00 - zbiórka 11:00

miejsce: Raszyn ul. Unii Europejskiej 1

Michał G., Bartosz B., Adam G., Radosław B., Norbert K., Marcel P., Antek G., Mikołaj W., Oskar F., Filip Sz., Oskar G., Maks B., Igor T., Oliwier K., Miłosz K., Weronika S., Jan W.

Zabieramy:

stroje zółte, w których rozgrywaliśmy mecze na turnieju. Osoby, które nie posiadają stroju otrzymają strój przed meczem.

ochraniacze, korki, wodę, babana

Stroje po meczu oddajemy do trenera.

Trener Michał

KSO - KS Żyrardowianka

06.09.20 (niedziela) godz 18:30 - zbiórka 17:30

miejsce: KS Ożarowianka ul. Poznańska 123

Michał G., Łukasz M., Adam G., Norbert K., Marcel P., Michał K., Maks B., Miłosz K., Igor T., Oskar F., Antoni G., Oskar G., Filip Sz., Oliwier K.

Zabieramy:

Stroje niebieskie. Osoby, które nie posiadają stroju, otrzymają stórj przed meczem.

Ochraniacze, korki, woda, baban.

Stroje oddajemy do trenera po meczu.

Jeżeli kogoś nie będzie, proszę o informację do trenera Michała oraz trenera Szymona.