PŁATNOŚCI SKŁADEK 2017 - konto

Informujemy, iż od dnia 01.01.2017 r. składki można opłacić tylko przelewem na konto naszego klubu. Wysokość składki wynosi 40 zł za zawodnika miesięcznie. Płacimy kwartalnie(za 3 miesiące, czyli 120 zł) w terminie do 10-tego dnia pierwszego kwartału. Wpisujemy w tytule przelewu imię nazwisko zawodnika oraz za który kwartał opłacamy składkę. Dodatkowo dopłacamy 20zł miesięcznie za składkę drużynową ( na rzeczy dla dzieci) do osób zbierających pieniądze w grupach ( można płacić kwartalnie).

Nr konta: