Plan na weekend (liga zimowa)

09.12.17(sobota) - trener Bartek Kwiatkowski

miejsce: Praska Arena Futbolu ul. Białowieska 22

zbiórka 14:15(mecz o 15:00)

Pietrzak Jan, Goździk Adam, Berkowski Max, Tumiłowski Igor, Matczka Łukasz, Kacperski Maciej, Goraj Oskar, Fabiniak Oskar, Jaworski Bartosz, Kuryś Miłosz, Adamczyk Tymoteusz, Łabędzki Jakub

stroje granatowe, piłki, dresy, woda

10.12.17(niedziela) - trener Bartek Kwiatkowski

miejsce: Arena obiektów sportowych ul. Koncertowa 4 Ursynów

zbiórka 9:45 ( mecz 10:30)

Mateńko Krzysztof, Goździk Adam, Piklikiewic Jakub, Surmacz Błażej, Adamczyk Tymoteusz, Konecki Michał, Paca Marcel, Sokołowski Szymon, Sumiński Sebastian, Szostak Dawid, Aftyka Aleksander, Rozwadowski Bartosz, Szczechla Filip

Stroje żółte, piłki, woda, dresy

26.11.17(niedziela) - trener Bartosz Kwiatkowski miejsce:Arena obiektów sportowych ul. Koncertowa 4 Ursynów zbiórka: 9:45 (mecz 10:30) Aftyka Aleksander, Mateńko Krzysztof, Surmacz Błażej, Piklikiewicz Jakub,Konecki Michał, Szczechla Filip, Szostak Dawid, Łabędzki Jakub, Sumiński Sebastian,Goździk Adam, Paca Marcel, Adamczyk Tymoteusz stroje granatowe, dresy, piłki, woda, ochraniacze. 26.11.17 (niedziela) - trener Michał Ignaciuk miejsce:Praska Arena Futbolu. ul.Białowieska 22 zbiórka : 16:15 (mecz o 17:00) Pietrzak Jan, Tumiłowski Igor, Matczak Łukasz, Berkowski Maks, Goździk Adam, Kacperski Maciej, Oskar Fabiniak, Oskar Goraj, Łabędzki Jakub, Kuryś Miłosz, Jaworski Bartosz, Adamczyk Tymoteusz Stroje żółte,dresy, woda, ochraniacze, piłki (http://ozarowianka2009.futbolowo.pl)